| diannna38 a întrebat:

ce jocuri imi merge pe Pc meu:
System
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 2

Computer:

Intel(R)
Pentium (R) 4 CPU 2. 80GHz
279GHz, 1.99 GB RAM
Placa Video de 128 mb HDD 160 GB
PS :va dau funda

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Vezi lista de aici http://www.tpu.ro/......t-juca-pe/

Ai putea pune Windows 7 pe acel PC daca mai adaugi inca 1 sau 2 GB RAM. jocurile din lista aia le poti juca pe placa ta video

| diannna38 explică:

Oare imi merge bully sau fifa 10 si 11 pe pc meu.Am incercat sa le descarc dar se descarca greu Horatiu sunt baiat sunt pe contul lu soramea ca al meu nu mai e. Imi descarc si eu 7 days to die si jucam ammdoi ok maine cam pe la 15 intru ok

| 0Marginean0Horatiu0 a răspuns:

Haha ai PC ca si al meu.
Ia de aici:Castle Crashers,Towns, Spore, Torchlight II, Terraria, League of Legends (dac vrei sa jucam is pe EU West si ma cheama KingZeus765),Warcraft III, 7 days to die, Game dev tycoon, Dont starve si cam atat am eu! Sper ca te-am ajutat!