| AnAnutza13 a întrebat:

Hei! happy
Vreau sa-mi cumpar un DVD NFS - The Run pentru PC, calculator [40lei+12transport] dupa eMag.ro... Dar nu-mi da prea multe detalii decat ce se intampla in joc. Cat de mare este? Trebuie instalat in calculator? Merge pe windows 7? Puteti sa-mi dati mai multe detalii? Mersi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Sk8terBoy a răspuns:

Da, trebuie sa-l instalezi. Merge foarte bine pe Windows 7. O sa gasesti cerintele in interiorul DVD_ului. MAi multe detalii aici: http://bit.ly/1nCmIqB