| xStefiy a întrebat:

Hei! Ziceti-mi si mie niste RPG`uri faine sa nu fie foarte mari si sa aiba o grafica destul de buna (ceva cu magicieni, arcas, warriori ) FARA world of warcraft sau League of Legends (nu neaparat online )

5 răspunsuri:
| ExEquTeR123 a răspuns:

Eudemons online eu joc asta de 3 ani si am 3 conturi de level peste 70 daca vrei iti dau unu dintre ele apropo jocul este pvm

| xStefiy explică (pentru ExEquTeR123):

Trimitemi un mesaj cu un cont big grin

| Norberth a răspuns:

Metin2... este foarte tare daca vr un server frumos incearca Epicamt2 are server beta si pvp in acelasi client. Funda?

| mihaitza300 a răspuns:

4 Story...incearca-l o sa-ti placa

| xStefiy explică (pentru mihaitza300):

Lol frate cine nu stie de 4 story am lv 55 da mersi oricum.