| anonim_4396 a întrebat:

Cei care jucati imvu, ma ajutati si pe mine sa-mi recuperez un cont? puppy dog eyes. Mentionez ca, contul mi-a fost furat acum aprox. 1 an. :d. Care vreti... puteti sa lasati mesaj cu id'u. Multumesc love struck

2 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Mi-am facut cont nou. da na... sunt hack'uri pentru spart conturi, etc. nu te ambala asawinking. pai da stiu cine mi lo luat. cu hack. doh!winking

| Radioactive a răspuns:

Aoleu, dar noi nu putem să îţi ghicim ţie parola, mai ales că habar nu avem cine l-a spart...fă-ţi cont nou, ce naiba?! Şi adaugă prietenii pe care îi aveai înainte şi strânge bani, sunt extrem de mici şansele să îţi recuperezi contul.