| FallingDown a întrebat:

:d as vrea sa stiu si eu cum se fac asa zisele "lyrics-uri", la o melodie. Vreau sa incep sa incarc pe youtube. Cine se pricepe si imi poate spune toti pasii, si cum incarc un video pe youtube, sa-mi lase id, sau sa explice aici daca poate. fundita >:d< xD

1 răspuns:
| dragomir8 a răspuns:

Pai logeaza-te pe google+ pentru a merge sa incarci melodii. apoi intri pe youtube si scrie undeva upload video.Dai click pe el si postezi link-ul melodiei