| FallingDown a întrebat:

:d as vrea sa stiu si eu cum se fac asa zisele "lyrics-uri", la o melodie. Vreau sa incep sa incarc pe youtube. Cine se pricepe si imi poate spune toti pasii, si cum incarc un video pe youtube, sa-mi lase id, sau sa explice aici daca poate. fundita >:d

1 răspuns:
| Snopic25 a răspuns:

Ca sa faci "lyrics-uri " mai intai trebuie sa crezii video-ul. Te duci la "start" apoi la "all programs" si cauti "accessories" apoi dai click pe programul "windows movie maker" (pozele trebuie sa le editezi pe photoscape cu tot cu lyrics, si le pui tu in ordine. sincer e foarte usor de folosit. trebuie sa stii putina engleza ca sa intelegi ce inseamna )Apoi il salvezi pe desktop.Ca sa il incarci trebuie sa ai cont pe youtube. DUpa ce ai intrat in profilul tau in dreapta sus scrie "analytic " si "video manager". dai click pe video manager si in partea stranga cauta " Upload". dai click pe el si o sati arate sa bagi video-ul. Scri tu pe acolo ce este nevoie, numelel si descrierea ( atentie trebuie sa completezi toate casutele acelea ) dai jos pe save astepti cateva secunde. si gata l-ai bagat pe youtube ( sper ca ai inteles laughing)) Succes :*