| qBella a întrebat:

Heii,mi-so furat un cont de imvu,si o schimbat si e-mailul,vreau sa stiu daca il mai pot recupera,si daca da, cum?
va rog ajutati-ma:X

sunt noua pe TPU. daca pot o sa dau si fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Te duci pe imvu.com si dai click pe "login" apoi ii dai "forget password" scrii emailu de pe care ai facut contul deoarece nu poti sterge primul email si sa iti verifici in 10 min adresa de mail sa vezi daca ti-a venit parola. Cu placere happy

| qBella explică (pentru Flotzone):

Nu cred ca am sa il mai recuperez...pe e-mailul acela am facut alt cont..cine mi-o furat contul o schimbat e-mailul...
am incercat ce mi-ai zis dar imi apare contul pe care l-am facut nu cel furatsad
iti multumesc pentru raspuns:*