| Sebytzu14 a întrebat:

Heii TPU. am fifa 07 si cand dau sa joc cu cineva in GameRanger imi scrie: GameRanger has encountered an unexpected error and must quit. This error has been loggeda automatically.
Ce sa fac? help me pls pls pls funda super mare + vot! repede va rog!

2 răspunsuri:
| Sebytzu14 explică:

Mersiii mult! trebuie sa reinstalez fifa :O

| Dumitru-Alexandru_Biriboaca_2000 a răspuns:

Poate nu ai instalat FIFA07 corect sau nu ai instalat bine GameRanger! Incearca sa instalezi din nou FIFA ( cat se poate de corect si fara graba) si GameRanger.

Sper ca te-am ajutat.winking happy