| GabriEllllllllll a întrebat:

Heii TPU, am si eu o intrebare, stiti si voi jocuri rts? mai vechi daca se poate, nu am un pc foarte performant, ma jucam mai demult unul cu mai multe rase, imi mai amintesc din ele cateva "undean, necron, human, orc, parca si droid" nu mai stiu, erau mai multe, dau funda pentru cel ce da cele mai bune jocuri cu cerinte nu foarte mari.

6 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Company of heroes 1, hearts of iron 2, the setlers heritage of king astea mi-au placut cel mai mult

| GabriEllllllllll explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Jucate toate in afara de "hearts of iron 2", am sa ma interesez de el si daca imi place am sa il iau si am sa-ti dau funda, altele nu sti?:\

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Command & Conquer, Act of War, Men of War, World in Conflict, Red Alert 3 si 2

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

rome total war

| SteroidEdy a răspuns:

Warcraft 3, starcraft brood war, rise of nations, age of empires 2, empire earth

| GabriEllllllllll explică (pentru SteroidEdy):

Le am in pc pe oate acestea