| Stefan_Ionut_1997 a întrebat:

Heii TPU! as dori si eu un hack bun si funcional dacase poate pentru dragon city lasati-mi link-ul de unde il pot downloada. Multumesc :*!

3 răspunsuri:
| EuStefano1994 a răspuns:

Nu mai exista!

| Stefan_Ionut_1997 explică (pentru EuStefano1994):

Ok multumesc, daca vrei sa primesti funda mai raspunde-mi la o intrebare unde gasesc prieteni blocati de mine pe facebook? raised eyebrows

| EuStefano1994 a răspuns:

Te duci la setari profil si o sa iti apara in stanga bloc sau ceva de genu apesi si iti apare lista de prieteni blocati! bafta