| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, cine ma poate invata sa recuperez pagini pe facebook? Daca vreti ceva la schimb va rog sa nu comentati, pentru ca pagina pe care vreau sa o recuperez era ultima pe care o aveam... FUNDA!

1 răspuns:
| adrian12349 a răspuns:

Pai e simplu. dai pe am uitat parola introduci eamilu tau(sau nr de tel depinde ce ai tu) intri pe yahoo messenger si de acolo ori iti zice parola veche ori te pune sa o schimbi nu mai stiu nici eu sigur.