| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss! Am cont pe FaceBook si vreau sa-mi schimb numele, dar am uitat cum :-l. Primul raspuns corect funda!kiss
p. s.: Daca vreti FaceBook-ul meu dati-mi mesajbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SantaClaus a răspuns:

Ai sus in colt "Contul Meu/Account". Dai clik acolo si ai "Setarile Contului/Account Settings", dai clik si iti apare o lista, iar primul lucru iti apare "Nume/Name". Langa[putin mai incolo] scrie"schimba/change"! Dai click si de aici cred ca te descurci:*... Fundaa?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ANDOO_1416 a răspuns:

Contul meu, nume de utilizator sau nume dai editeaza sau schimba. funda?

| raluka_8394 a răspuns:

Sus in dreapta apesi pe " contul meu" si dupa apesi pe setarile contului acolo iti apare nume dai schimba si til schimbi