| Miica a întrebat:

Heii TPU. Daca m-ati putea ajuta! Am o mare problema mi-am pierdut contul de metin2 si as dori sa ma reapuc dar am uitat parola si numele.

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Poti sa-l recuperezi daca mai stii adresa de e-mail.Intra pe site si da-i am uitat parola, introduci mailul si primesti un link unde resetezi parola pe emailul introdus.Dar daca nu stii fa-ti alt cont, apuca-te de trianguli, te ajut eu.Da-mi un pm cu id-ul tau de mess.

2 răspunsuri:
| ThoamneMai a răspuns:

E imposibil sa-ti recuperezi contul daca ti-ai uitat numele sad. Daca vrei sa iti dau un hack cu care sa furi conturi ma gasesti la id raoulstefanescu@yahoo.com

| prizeFTW a răspuns (pentru ThoamneMai):

Du-te ma de aici cu "hackul tau" ii bagi virusi in calculator