| Icss a întrebat:

Heii:X dati`mi o idee. ce nume sa imi pun pe mt? as vrea mai multe numelove struck fnd:d

Răspuns Câştigător
| AssAs1n a răspuns:

XSexyGirlSX...xDxWarGirlxDx...XDulcikGirlX

6 răspunsuri:
| Icss explică:

@ChocolateGirl joc mt privatstraight face mi s-a intamplat la fel ca tinesad

| qLoveSmileღ a răspuns:

Heii!; x. Joci Metin2ro, nu? Adica...nu server privat? Pentru ca si eu jucam metin2ro si am cont de lvl 37 cu rib+9, rochii de mireasa, etc :X. Dar, m-am lasat o vreme de joc, SI MI-AM UITAT PAROLA SI E-MAILUL...crying. happy :*

| deejayoo a răspuns:

Ghiara007
mastergame
NFS>A

| xFreshKidAdi a răspuns:

Pai ce zici de..."RazboinicaNoptii"sau"GoodGirl"sau"UltraGirl"_"VipGirl"!?

| AjutaPeTPU a răspuns:

Crazy Girl, Girl Cat, Bell frid

| DRINKandSMOKE a răspuns:

Tazara, koja, zolty, maya