| Dianne_9377 a întrebat:

Heiii TPU! Am o problema urgentaa! Pentru cine joaca Lady popular, am inchiriat un apartament si nu ma lasa sa imi duc fata acolo spune ceva in engleza si trebuie sa dau Allow sau Deny si dau click dar nu merge!cryingStie cineva ce as putea face? Am mai patit asa la un alt joc dar pana la urma a mers dar domnisoara mea isi pierde energia trebuie sa doarma...

2 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Si mie mi-a aparut la fel. Eu am dat la "Allow", si mi-a mers. De atunci, de cand am dat, nu mai am probleme. Iti doresc succes in continuare in joc!