| AmxMod a întrebat:

Heil! salut, aceasta este o intrebare pntru ce-i ce joaca counter strike... eu cu un prieten ne jucam pe un server de bhop, si el acuma intru pe altu si nu vrea sa-mi zica, si as vrea sa-l afu stiti vreun program, sau cum pot sa-l aflu altfel? nu va bateti joc.multmumesc

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai cum sa alfii, decat daca il convingi sa iti zica, sau o ultima varianta, stai pe mess si fi atent daca isi pune la status adresa serverului.