| SNIPƎR a întrebat:

Salut pe counter strike cum intru pe un server.

6 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Dai pe `~ si scrii in consola connect servarul (numele servarului) apoi apesi submit si gata greu?

| eustefan a răspuns:

Apesi pe find servers

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Daca joci counterstrike 1.6 dai la gaseste servere, internet, favorite, ...etc ce mai scrie acolo dai x2 click pe unul dintre servere si gata astepti sa te conecteze la serverul de joc. daca este aglomerat va dura un pic

| SNIPƎR explică (pentru Bivolan_Florin_1994):

Joc Counter strike source.

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Pai daca vrei un raspun bun trebuie sa fie si intrebarea formulata bine...trebuia sa spui si tu ce counterstrike e.

| XxcasianxX a răspuns:

Sunt unele servere pe care daca intrii nu te mai lasa sa intri pe altele asa ca ai grije ce srevare joci!