| MihaiBossu10 a întrebat:

Hey! Aceasta intrebare este pentru care joaca (CS)Counter Strike!
Dati-mi sa il iau si eu.
Lam avut acum cateva zile dar mi-am reinstalat Windowsul si l-am pierdut
Nu-l mai gasesc
Nu mai joc metin2.ro sau alte metine
Doar cs
Cine mi-l da ia trade hack pentru metin2.ro!
Fundaaaa

4 răspunsuri:
| MihaiBossu10 explică:

Nici unu-l nu mergecrying

| dragonuaka47 a răspuns:

Http://download.fioriginal.ro/cs/client... _final.exe e non-steam parerea mea ia-ti steam :D

| alexutzu100 a răspuns:

Http://www.extreamcs.com/......18771.html Uite Counter Strike Extreme v1.1 Sper sa-ti fie de folos!

| alexutzu100 a răspuns:

Uite inca unul http://www.csbestial.com/download.html daca nu merge nici acesta explica-mi care e problema!