| Poco a întrebat:

Va rog foarte frumos sa imi dati un hack trade sau ceva pentru metin 2. Va rog fara virusi sau ceva... Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| marelegeons a răspuns:

Nu exista asa ceva. Yo am hack de metin dar il folosesti 1 in si te da afara sau iti baneaza contul! (funda) plz

3 răspunsuri:
| marelegeons a răspuns:

Nu exisata. Ori i-ti baneaza contul ori i-ti da ban la ip si nu mai intri pe joc o perioada de timp. (funda) plz

| marelegeons a răspuns:

Sunt anumite hackuri dar te prinde imediat si iti baneaza contul sau i-ti da ban la IP adica nu te va mai lasa sa intri o anumita perioada de timp.

| Morphen a răspuns:

Exista baieti.am gasit eu unul pe un blog de hackuri. n-are cum sa fie detectat pentru ca au folosit la el scripturi din joc combinate cu scripturi hide my hack.si de aceea n-ai cum sa fii banat iti da din pacate doar yang. merge pe orice fel de metin 2. mai ales pe RO.pentru siguranta mea inainte sa-l iau l-am scanat la mine in pc cu BitDefender [BOUGHTED] apoi un prieten la scanat cu avast.din fericire nu sa gasit nimic in el :D uitati si linkul.: http://www.filehost.ro/3035147/hack_exe/
iar daca linkul nu merge incercati sa-mi adaugati idul : shadow_ice_21 : vil voi da cu placere.