| Andreipaul2002 a întrebat:

Hey,am windows 7 si ma gandesc sa il updatez la 10. Daca fac asta ce se intampla cu driverele? Am o placa video ATI Radeon X1050 si nu stiu ce se intampla cu driverele ei. Oare daca updatez la win 10 driverele ram aceleasi sau se updateaza singure si nici nu sstiu daca este driver pentru win 10 pentru placa mea video. Vreau sa imi spuneti daca pot face updetul la win 10 sau imi trrebuie driverele sa o fac Funda

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Nu exista drivere video pentru modelul tau disponibile pe windows 10. Nici macar pentru 8 sau 8.1.

2 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Nu face update ca nu e o idee buna nu stii ce se poate intampla cu driverele.Mai bine ramai pe 7 e mai bun.

| h3llboy666 a răspuns:

Stai cuminte.Ramai la windows 7.