| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cine stie jocuri in care sa ai o casa, sa iti poti cumpara mobila, haine, sa iesi in oras si sa ai o slujba?

15 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Sims 2 sau 3
Sims3 ste mai misto ca ai si masina.
Sunt o multime de moduri.
Sunt moduri cu
animale, zombi, vampiri, excursii...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Sims 1,2 si 3.

| mel24 a răspuns:

Eu ma joc Lady popular happy

| NakaTaka a răspuns:

Sims 3 Beta

| LucaTheodor a răspuns:

Sims 1, 2, 3

| F4T4L a răspuns:

Salut! Daca ai facebook iti recomand The Sims Social este exact cum vrei tu.Acuma te-am ajutat te rog frumos dai funda?

| KeepCalmAndLove a răspuns (pentru F4T4L):

Mda, ma copiezi si tu!

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Iti recomand Sims 3 e super poti sa te plimbi oriunde vrei tu sa faci o familie sa iti construiesti singur casa sa ai ce slujba vrei tu sa mergi la shopping, sa mergi in vizita la oricine vrei tu, O viata perfecta. Funda! :*:*

| broackaninju a răspuns:

Păi este : migo land, village life, secretbuilders, secondlife, eu pe toate le joc.

| LeWildJoker a răspuns:

Second Life(poti face si bani reali) sau Sims

| Cupcake69 a răspuns:

Eu stiu un joc de acest gen pe care il si am. E Sims 3.
Iti faci personaje, si pur si simplu le faci viata.
Acum depinde. Mai e si Sims 1, si Sims 2, dar eu zic ca cel mai bun e Sims 3.
Pe langa aceste jocuri, mai sunt un fel de "continuari" ale lor.
La Sims 3 sunt "Sims 3 : Pets", "Sims 3 : Generations", "Sims 3 : Late night", "Sims 3 : Adventures". Pe astea le am eu, sunt mult mai multe.
Jocurile Sims le poti juca si pe Facebook. Nu trebuie neaparat sa ti le cumperi, le poti descarca de pe Internet.
Sper ca te-am ajutat!winking

| SnaKe342 a răspuns:

Incearca The Sims de la 1 pana la 3

| zeal a răspuns:

Sims

| LTzzz a răspuns:

Singles! era tot cv the sims...