| AdsWinchester a întrebat:

Hey,cine stie metode usoare de a face gold pe Avataria? Sau hack-uri, dar fara virusi si bune.
Dau fundita happy

1 răspuns:
| why1so1serious a răspuns:

Bună
Mă numesc demolatoruldeP! Zd3 şi astăzi am să te învăţ cum să faci bani pe Avataria cu hec şi fără viruşi şi e pe bune
Este foarte simplu
Pasul1: Îţi creezi un caracter care are ochii mov părul blond în praline colorate şi tenul de culoare africană
Pasul2: Caracterul se va numi: Ionutcarepupapecodrut
Pasul3: selectezi haine de la vip
Pasul4: Îţi dai seama că nu ai bani pentru haine de la vip
Pasul5: Furi cardul de lui strabunicata de la farmacia catena
Pasul6: introdu pinul în calculator
Pasul7: Trecem la pasul următor
Pasul8: Bucură-te de banii pe care îi ai pe Avataria
Pasul9: Ia o funie
Pasul10: Du-te în baie
Pasul11: Omoară-l pe tatăl tău
Pasul12: Omoarate
Pasul13: În rai o să te întâlneşti cu Georgicapafelie care este trimisul meu şi o să îţi dea un hec special fără viruşi fără coade pentru Avataria pentru bani infiniţii şi din astea
Pasul14: Negociază cu bărbosul la un meci de table dacă câştigi să te reînvie
Pasul15: Reînvie
Pasul16: Deschide Avataria
Pasul17: Introdu hecul
Pasul18: Bucură-te de bani infiniţi pe Avataria