| flavius27 a întrebat:

Hey cine stie un metin pvp-pvm romanesc si sa fie nou din 2012 fain cu lvl maxim 99 pose sa se evolueze din otel nu sa cumperi de pe net si sa fie la fel bonusurile ca pe Chaos/Fan/Severin dar altu decat asta si tot sa fie in joc sau sa donezi doar pentru 6.7 nu donezi...
Dau Funda!

1 răspuns:
| Sobi a răspuns:

Metin2 Steel.Til recomand nu e lvl maxim 99 e 250 faci lv rapid otelul evolueaza este nu server populat eu am jucat pe el si mi se pare foarte bun.Iti mai dau detalii la xprunkyx@yahoo.com.Funda?