| xDavidxX a întrebat:

care im ida un metin fain pvm (40%) pvp(60%) level maxim 100 sau 99 fara donati... sa fie otel si batel si sa le poti evolua din diferite materiale sa evolueze in pose sau king sau etc. stiti la ce ma refer si magile sa fie asa cu efecte faine cand le bagi sa fie asa faine cu efecte... dau funda + vot mersi atincipat

6 răspunsuri:
| xXPaulStelistuXx a răspuns:

:)) daca il incerci nu te mai lasi de el :D Fusion-Network:http://www.google.com/......http?/url

| xDavidxX explică (pentru xXPaulStelistuXx):

Pai sper ca e dupa cerintele care le-am scris eu acolo

| xDavidxX explică (pentru xXPaulStelistuXx):

Pai sper ca e dupa cerintele care le-am scris eu acolo... macar site da-mi

| xDavidxX explică (pentru xXPaulStelistuXx):

Iti dau funda /// daca ma ajuti cu itml si etc da-mi add la mess id : davidboy385

| aLeXuTzU8 a răspuns:

A frate eu mereu joc metin2 deci in cearca pe metin2 united hammer stell sau gold dar astea sunt si gasesti levale care sa faci ciar pana 250 2000 ma si te da la level 60 parca
Si iti da cal armat gratis de toate e marfa fr5aee! Plz funda.

| aLeXuTzU8 a răspuns:

Sall