| bettybetty a întrebat:

Hey de curand ma joc sims(cred ca e unu,nu scrie decat sims,fara alta cifra. Am un barbat si o femeie in case diferite. Cum ii pot cupla si face sa aiba bebe? Deja i-am invitat unul la celalar. Au ajuns la statusus "best friend",dar nu pot trece de el. Nu mai creste. Daca dau sa discute si apare cu minus,statusul creste,si cand ajunge la capat, ma scade la "good friends". Nu stiu ce sa fac sa trec de "best friend".
Va rog frumos sa ma ajutati :'(

3 răspunsuri:
| bettybetty explică (pentru mihai69):

Cica trebuie sa completez o misiune a dragostei, dar nu stiu unde apare.
Unde dau sa vad ce zodie sunt si ce varsta au?

| mihai69 a răspuns (pentru bettybetty):

Măi, eu jucam jocul ăla acum vreo 12 ani; crezi că mai țin minte? Măcar dacă l-aș mai avea pe laptop...