| CariocaAlba a întrebat:

Hey! Deci, cine stie cum pot pune muzica intr-un proiect power point, pe tot parcursul prezentarii? thinking Dau funda!batting eyelashes Si va roog, explicit sa fie! Mercic.:*

1 răspuns:
| DaniT31 a răspuns:

Hey, sper ca iti sunt de folos, Urmeaza toti pasii cum trebuie, fi atenta si o sa iti mearga

Pasul 1:
Deschidem un document nou in power point si si dam click pe INSERT
- Imagine

Pasul 2:
Dam click pe SOUND si selectam SOUND FROM FILE
- Imagine

Pasul 3:
Din fereastra care ne apare cautam melodia pe care dorim sa o punem pe fundalul slide-urilor
- Imagine

Pasul 4:
In fereastra care apare vom alege cum sa porneasca melodia (automat sau doar prin click)
- Imagine

Pasul 5:
Acum mergem la OPTIONS dupa care la PLAY SOUND si selectam PLAY ACROSS SLIDES
- Imagine