| yomiky123 a întrebat:

Hey happy. FUNDA. Stiti care-i faza cu virusii aia :p! N-am apasat pe nici unul, dar aseara am vorbit cu o tipa care mi-a trimis virusul printr-un mesaj, in fine, aseara n-avea nici o problema. Azi, cand am vrut sa ma uit la mesaje nu mergeau si acnd dadeam pe o persoana sa vorbesc nu se salvau..Ini aparea asta" We were unable to fetch previous messages in this conversation." Ce pot sa-i fac sa-si revina.Dau fundita

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

La ce te referi?
Pe pc, pe laptop, pe un site?
._.

| Mimzy a răspuns:

Da,e clar ca fata aceea ti-a transmis un virus destul de daunator.Fa o scanare COMPLETA si ruleaza anti-virusul! Eu folosesc CM Security si isi face treaba, am avut si eu un virus foarte periculos(nu este cel pe care il ai tu) care tot umbla la mesaje, si a fost prins de CMS.Ar trebui sa mearga!
Daca nu, te poti duce cu el la reparat, unde va fi restartat, insa s-ar putea sa iti pierzi fisierele daca virusul e de grad mare. :/
Sper ca te-am ajutat ^_^