| LuwSkate a întrebat:

Stiti ca la mess-ul nou, la Conversation History iti da conversatiile pe parti si selectate dupa data si ora si mai multe. As vrea sa ajung la inceputul conversatiei, adica atunci cand am vorbit prima oara cu acea persoana pe mes si tot vorbesc cu ea de un an si ceva. Deja m-am saturat sa tot dau Show more messages... si imi da doar o mica parte. Imi spuneti daca se poate intr-un fel sa ajung la inceput fara sa mai dau de 1000 de ori Show more messages? Dau Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Merge numai la messenger 10 si cele mai vechi (8, 9), arhiva iti arata la fiecare nume pe care dai click toate datile cand ati vorbit si iti alegi tu cea mai veche din toate.

| LuwSkate explică (pentru master77):

Am incercat sa instalez messenger 8 dar nu mi-a mai aparut arhiva. Erau ca si sterse.

2 răspunsuri:
| CrissBoom a răspuns:

Si eu caut asta de mult, dar din pacate nu am gasit. Nu cred ca se poate altfel, decat cu "show more messages"! Bafta!