| Dorianpopavreaufemei a întrebat:

Hey lume, in ultimul timp ma gandeam daca sa incep jocul Red dead redemption 2, am auzit ca are o poveste interesanta. Il recomandati? Fara spoilere va rog.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Mentionez ca nu am jucat acest titlul si pe PS am jucat prima parte in trecut si aceea mi-a placut
fata Red dead redemption 2 pot sa iti spun doar ca siteurile de specialitate, cel care dau recenzii asupra jocurilor video il recomanda ca fiind un joc foarte bun, putine titluri am vazut ca sunt atat de bine vazute si notate de critici cu note atat de mari precum acest joc!
dar nu in ultimul rand depinde si de preferintele tale, daca iubesti acest gen de joc video action-adventure cu elemente western si nu in ultimul rand open world etc
numai are rost sa zic cine este producatorul acestui joc adica renumitul Rockstar Games taticul GTA