| Alexandra_Elena_2000_auyl a întrebat:

Hey mi am luat replica iphone6 si nu stiu sa il folosesc..adik nu ma lasa sa descarc nimic,sa intru pe net, etc. Imi puteti spune cum ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| sautean14 a răspuns:

E replica frate depinde ce replica este dinaceea 1-1 adica e exact la originalul tu poate ai luat un fake calumea sad

| Giany18 a răspuns:

La un telefon,, replica'' mai exact,, Made in china'', nu merge sa faci nimic decat sa vorbesti cu el, mai bine ai renunta la el si iti cumperi unu-l original dupa bugetul tau.