| mikutzzza1000 a întrebat:

Mi-am cumparat o maneta pentru jocuri la pc si nu stiu cum sa o folosesc...intru in joc insa nu merge sa ma joc cu maneta...nu am primit niciun cd la ea.Imi puteti spune ce ar trebui sa fac ca sa, mearga?

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

La ce te referi cand zici "maneta": la Joystick sau la Gamepad?! In functie de produs, il poti folosi doar in anumite jocuri: de ex: Joystick daca joci ceva cu avioane: HAWX, iar gamepad daca joci de ex FIFA happy. Spor

| Pupily92 a răspuns:

Intra in control panel->printers and others Hardware ->game controllers.regleaza-ti de pe acolo.trebuie sa bagi maneta unitate(USB) ca sa poti sa-ti reglezi de pe acolo.
am avut si eu o maneta si ma puteam juca cu ea la NFS, la mario happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughingdc tiai mai cumparat daca nu sti so folosestilaughing