| DiduTsSu a întrebat:

Hey TPU!
Acum 4-5 ani mi-a luat tata un volan din Ungaria care conţine 2 pedale şi schimbător si frână de mână. Dar nu ştiu ce jocuri să mă joc cu el. M-am jucat NFS [ toate ], Ford, Drive Ultimated, Gta şi multe altele. Dar nu găsesc un joc "calumea".
Dacă ştiti un joc frumos spuneţimi-l. Aştept un joc.
FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Sa stii ca si jocurile cu tiruri sunt dragute pentru volan! Un exemplu, euro truck simulator.
Mai era unu` mai vechi King of the Road. Aveam un bmw seria 3... ce ma mai jucam cu ellaughing

| DiduTsSu explică (pentru vladsoare):

La Euro Truck Simulator nu imi merge volanul! Nu se invarte ca la masina de 2 ori. Si am instalat volanul :d