| Skipper12 a întrebat:

Acum ceva tim a fost pe ubi30 assassins creed 3 gratis, l-am terminat, mi-a placut la nebunie. Si acum vreau sa mai cumpar altul unity black flag, brotherhood (nu neaparat astea). Si voiam sa va intreb care a fost din franciza asta cel mai tare (dupa parerea voastra). Si daca aveti vreau site de unde pot sa il iau un pic mai ieftin xD Dau funda happy

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Dupa parerea mea : Black Flag e cel mai tare din toata seria, deci in nici un caz sa n-o ratezi! happy