| Alfred0703 a întrebat:

Sunt un pic confuz, cei de la ubisoft au spus ca assassins creed unity va fi dupa black flag, dar acum o zi au spus ca vor face assassins creed rogue, nu inteleg le vor face pe amandoua(eu asa sper) sau doar rogue. Help mee.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Assassin's Creed Rogue e pentru PS3 si Xbox360, Assassin's Creed Unity e pentru PC, PS4, XboxOne.
Rogue apare pe 11 Noiembrie si Unity apare pe 28 Octombrie.

| anonimguy3 a răspuns:

Rogue nu am inteles ce p-l-m vrea sa fie dar cica va doar pentru console, iar ac unity va aparea normal ca doar pe asta l-au anuntat din februarie si o tot tin langa doar nu il anuleaza ca idiotii dupa cate precomenzi sau facut.