| Shin0bi a întrebat:

am configuratia la PC ram 3gb ddr3 1333 Mhz, Intel dual core 3 Ghz E 5700 procesor, placa video ati radeon hd 5450 1 GB ddr3, de ce la jocuri ca crysis 2 si call of duty mw3 filmuletul de inceput sau cel dinaintea emisiunii merge putin in realuare iar jocul merge perfect?

5 răspunsuri:
| Radu231 a răspuns:

Sunt jocuri cumparate sau downloadate?
Daca sunt downloadate probabil ca asa sunt ele, oricum pc-ul n-are nici o vina.

| Shin0bi explică (pentru Radu231):

Am windows 7 care ocupa 900 mb ram cu tot cu programe; am auzit ca unele jocuri nu suporta sa dai grafica la maxim din optiuni, poate asta e cauza?

| Shin0bi explică:

Sunt jocuri downloadate....am win 7 care ocupa cam 900 mb ram cu tot cu programe.Am auzit ca unele jocuri nu suporta sa dai grafica la maxim din optiuni la joc. poate ca e din cauza asta?

| Shin0bi explică:

Radu am win7 care ocupa 900 mb ram cu tot cu programe.Am auzit ca unele jocuri nu suporta sa dai grafica la maxim din optiuni.

| Shin0bi explică:

Radu am windows 7 care ocupa 900 mb ram cu tot cu programe.Am auzit ca unele jocuri nu suporta sa dai grafica la maxim din optiuni.