| summercolours a întrebat:

Am nevoie de un hack de gems (coins sau/si flow) pentru ourworld care sa mearga, am incercat multe dar nu am primit nimic. Pls, am nevoie repede. mersi.

Răspuns Câştigător
| IoNuTz6666 a răspuns:

Salut un hack pentru majoritatea jocurilor ar fi cheatengine acesta daca stii sa-l folosesti in cazul tau iti pote oferi cati coins vrei tu si flow, am ati las un site de unde il poti downloada si cauta pe youtube folosirea acestuia http://cheatengine.org/download.php, sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| Ecaterina96 a răspuns:

Cheat engine nu are virusi nu?