| Kream a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu IMVU : Vi s-a intamplat vreodata sa nu vi se vada avatarul? ca eu am patit-o si nu stiu ce sa fac straight face...Dau funda oricui ma ajuta cu ceva :* P.S. Scuzati categoria

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna.Inseamna ca Imvu nu iti mai functioneaza bine si ar trebui sa il descarci din nou.

| Kream explică (pentru τττ):

Deci sunt disperata...crying l-am dezinstalat si l-am instalat din nou...dar nu stiu ce sa fac tot nu apare crying..nici la Home nici in roomuri imi apare doar numeele straight face

| ClaRa94 a răspuns:

Păi, dă-i la dress up şi alege-ţi iar outfitul. Şi mie mi s-a intâmplat asta. Sper că te-am ajutat.

| Kream explică (pentru ClaRa94):

O sa incerc straight face dar la Home iti aprea..sau in roomuri?

| ClaRa94 a răspuns (pentru Kream):

Nu, deloc.

| Kream explică:

App niici la Home nici in roomuri nu se vede crying

| Kream explică:

Http://www.facebook.com/....../photo.php Uitati cum apare la home :| (app ala nu e contul meu de facebook :)) )

| Kream explică:

Deci..mai aveti vreo idee? ca nu stiu ce sa mai fac crying