| TheFuckingMaiX a întrebat:

Hey TPU,am o intrebare. La minecraft,vreau sa-mi instalez un hack,si fac tot ce mi se spune,am vazut mii de videouri, mii de tutoriale scrise pe internet si fac totul la fel, si nu imi apare la versiuni Hack-ul....ma puteti ajuta? Cnv?

DAU FUNDA! sad

3 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Ce penibil.
Ban pe orice server+înjurături la greu de la playerii.
Plod infectlaughing

| TheFuckingMaiX explică (pentru σκμ):

Poate unii vor sa joace cu hack, care pnm e problema ta? Veziti de treaba ta de om legit, si lasa-ma...

| σκμ a răspuns (pentru TheFuckingMaiX):

Exact vor să joace, joacă după direct ban și gata povesteahappy