| DarkFlash081 a întrebat:

Am o problema legata de windows live. Acum ceva timp am cuparat jocul DIRT3 mi-am facut cont pe windows live am activat acel key si totul mergea perfect. De curand am cuparat un pc nou si am incercat sa joc iar Dirt 3 dar nu mai tin minte nici email-ul nici parola de la cont si nu pot sa ma loghez am incercat sa imi fac alt cont dar degeaba pentru ca eu am jocul activat pe celalalt cont. Pot face ceva ca sa imi recuperez fostul cont?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Iei legatura cu suportul tehnic (cei care au facut jocul si le spui problema) asa iti vor da datele inapoi.