| Denis_Pandelica_1992 a întrebat:

^^
Am un cont de League of Legends in EUW si as vrea sa stiu cine ar vrea sa faca un schimb... vreau un cont in EUNE pentru a ma putea juca cu prietenii mei... problema este ca nu am timp sa cresc un cont de la 0. happy

Contul meu:
- Silver 5
- 32 de campioni
- 253 Wins in normal
- 81 Wins in Rank
- 2 Rune Page
- "Special Runes"' pentru Udyr si Riven + multe alte rune...

Răspuns Câştigător
| Marin_Dorinel_1991 a răspuns:

Salut,eu sunt in bronze nu stiu daca ti-ar conveni sa facem schimb tinand cont de faptul ca esti silver dar daca vrei sunt de acord

| Denis_Pandelica_1992 explică (pentru Marin_Dorinel_1991):

Skype : marin.pandelica

Adaugama si vorbim acolo.

| Denis_Pandelica_1992 explică (pentru Marin_Dorinel_1991):

Skype : marin.pandelica
Adaugama si vorbim acolo