| deya100 a întrebat:

Am un telefon simplu pe shine marca Nokia.Ca sa am internet pe el ce trebuie sa fac... vreau sa mentionez ca am Wairless...deci imi poate merge internetul pe telefon?
Sau daca nu ce trebuie sa fac ca sa meraga? Daca stie cineva sa instaleze dati instructiunle mai jos plz! big grin
Mersiii! Dau fundita si examinez raspunesul! big grin

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Pai daca ai deja wireless, tot ce trebuie sa faci este sa stai in preajma unui aparta care transmite unde pe care le prinde telefonul tau. Nu trebuie sa platesti pentru acele unde, dar iti trebuie apartul care le emite. El se leaga la cablul de internet si le transmite.

4 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Se scrie wireless

| TudyCFR a răspuns:

Poti fura wireless de la un vecin care nu are parola sau poti sa iti cumperi netul de la Orange cu euro.

| AmXjKr a răspuns:

Daca il ai pe wireless, trebuie sa ai un aparat mic care costa in jur de 100-200 ron.

| Sadicalex a răspuns:

Deci tu vrei net de la wireless ori e la cartela, precizeaza te rog.