| Michaela89 a întrebat:

ar merge Hitman 2: Silent Assassin pe laptop cu Windows 7 Acer Aspire.6GB RAM, 2.3 Ghz procesor.?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Adreutzu daca nu sti nu vorbi te rog happy.
fetita nu a zis ce placa video are.
iar problema ta cu avastul este de la crack, 80 la suta din jocurile/programele piratate (Luate de pe net) le vede ca VIRUSI, insa sunt alarme false, asta daca iei un joc dintr-o sursa sigura.
ori dezactivezi avastul cateva ore pana instalezi si te joci ori treci pe bitdefender.
pentru mai multe detalii contact me:
skype/mess: sas.samp
email: sasn3t@gmail.com

| Andreutzu_Andrey_1993 a răspuns:

Da logic

| Michaela89 explică (pentru Andreutzu_Andrey_1993):

Atunci de ce se ''deschide'' Avast-ul si imi spune ca e program spion?