| ErickEmil a întrebat:

azi am chef de un Counter Strike si vreau ca voi sa imi spuneti niste servere mod zombie faine. adica nu cu obsedati care nu stiu sa joace. si fara nivelebig grin si sa nu imi ziceti de genu: Zm.Indungi.ro sau Zm.Diavola.Ro. sau nu din astea foarte full! sunt sigur ca ma veti ajutabig grin dau funditaa (fast pls sa ma joc acutongue)

2 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

Zm.alphacs.ro nu e chiar full, e perfect nici putini, nici multi. O venit mai greu raspunsuhappy

| ErickEmil explică (pentru luck96):

Huo ca stiu sv sunt Garcea dp el. ma rog am fost si m-am plikti de el de cand o intrat in comunitatea alpha cs s-a dus de tot jos!