| Ryuuzuka a întrebat:

Ce jocuri mai jucati? Nu vreau ceva gen cs gta ori metin straight face.

Răspuns Câştigător
| meastylin a răspuns:

Si mai stiu jocuri: witchme, animaljam, nostale, stardoll, spark city world, gosupermodel, si cam atatea

| Ryuuzuka explică (pentru meastylin):

Ms pentru idei:X.

6 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Mafia2

| IAmAnonim a răspuns:

Eu ma joc nfs carbon si nfs most wanted, carbonul aproape l-am terminatwinking

| meastylin a răspuns:

S4League online, microvolts online, sunt mai cool decat cs sau metin daca vrei imi dai funda subcceshappy

| meastylin a răspuns:

Cu placerehappy

| Cobrutz a răspuns:

Mount & Blade e misto jocul! E de strategie. Daca esti fata nu cred ca te pasioneaza...