| alexion78 a întrebat:

Cine imi da si mie cont de metin2 yoneis? dau funda+vot

15 răspunsuri:
| vlad1000 a răspuns:

Iti dau eu

| vlad1000 a răspuns:

Dar bagi inteme gm pe el

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Cel mai bine va faceti pentru ca altii care le fac in locul altora le dau Id-ul in schimbul unor iteme.

| MaBrein a răspuns:

Am eu cont lvl 131 cu itm site til dau pe cont metin2 hammer cu status

| DaRedDeviL a răspuns:

Aici este cel 2013 metinyoneis.com

| 88spectra a răspuns:

Iti fac eu cont de Metin2 Yoneis, trimite-mi un mesaj cu datele pe care vrei sa le pun.

| BaDMeeTsEviL a răspuns:

Nu da nimeni' conturi pe metin yoneis

| robertandrei000 a răspuns:

Stiu eu raspunsul tau www.metinyoneis.com

| robertandrei000 a răspuns:

N-am cont scuze n-am citit intrebarea am crezut k vrei site scuze

| XDDDD a răspuns:

Mda am eu cu iteme luate de pe net daca vrei iteme sau contul addd me (four_paolo_32 contul de messs)

| silvyan1993 a răspuns:

Caut cont metin2yoneis sa fie bunbig grin cu itm sau fara dar amcar sa aiba 10yang luati id fitza.fitza92 va rog dau funda

| RaulSUCIU a răspuns:

Mamasita faci favor la naiba prostule nimeni sa sa-ti dea ca metinu ala e cel mai tare fa si tu un cont ca nu e greu de loc
in plus iti dau un sait de unde sa te inregistrezi si sa il dowlondezi http://metinyoneis.com/index.php?git=itemshop&k=4

| cosmin0808 a răspuns (pentru RaulSUCIU):

Ma inteligentu lu..., poate ca nu gaseste un id si i da eroare nici pe mine nu ma lasa

| IulianStoian2001 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut cont