| anonim_4396 a întrebat:

cum joc si eu fifa 2012 sau 2007 in retea unu dintre ele nu conteaza... Fundaa la primul Vot la al doilea si la al treilea si al patrulea pun o intrebare special pentru ei si le ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Evolution18 a răspuns:

Deci intri la games modes multi player si iti apare machine names scrii sa zicem de ex:alin si acolo iti da 4 categorii:host, connect new, delete ca sa ii bagi adresa unui jucator daii new ii scrii numele care si la pus si acolo la ip ii sri ip si asa faci si tu cu el ii dai datele numele si ip si cand ati scris unu zice la 3 dai connect 1, 2, 3 dai connect tu dai connect si celallat host.Bafta