| anonim_4396 a întrebat:

va rooooooog, cine a citit cartea Exuvii, imi puteti da si mie ideiile principale din primul capitol "Regnum puerile", apoi din al doilea "Cuiburi de hartie", al treilea "Cartea de bucate" si al patrulea "D/D"? plz, ofer fundita+VOT pana la ora 18:30 (azi)!

2 răspunsuri:
| JustLikeHeaven a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti pe net, dar sa stii ca poti citi cartea asta. Dac nu o citesti nu e acelasi lucru. Gandeste ca poate profa te va pune sa povestesti pe scurt despre ce este vorba in carte si... ce o sa spui?

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru JustLikeHeaven):

Stiu k pot sa o citesc.Am ajuns la "Cuiburi de hartie" dar chiar nu inteleg nimic din ea, si mai am putin timp la dispozitie.Maine trebuie sa dau rezumatul. Daca poti sa ma ajuti, poti raspunde pana la ora 21:30 ca mai tarziu nu-mi mai ramane timp de scris. Multumesc anticipat!