| Simona09 a întrebat:

Cum pot instala Spiderman 3 cu daemon tools? Am descarcat jocul dar cand dau play nu ma lasa sa il joc.Un tutorial ceva. Plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

Deci...montezi imaginea cu DT.Instalezi jocul.Intri in imaginea facuta cu DM, pe urma in Crack sau Skidrow, copii fisierel de acolo si le dai paste in folderul cu jocul instalat.Te va intreba daca vrei sa le inlocuiesti pe cele actuale cu cele din Crack iar tu dai Yes All.Pe urma intri in joc.