| pWd a întrebat:

Am si eu o problema. Aseara mi-am downloadat GTA San Andreas (piratat happy ), am descarcat si Daemon Tools ca sa-l pot instala. Am stat ce-am stat si s-a blocat PC-ul laughing. Dupa ce s-a restartat am dat din nou pe imaginea de la joc (aceea ce apara in my computer (E: ). Si imi spunea cica sa-i dau play. Am dat si l-a inchis automat. Am sters ce se instalase din joc (cam vreo 2-3 gb). Degeaba, am dat eject de la (E: ) tot degeaba, am dezisalat si am instalat iar Daemon Tools-ul, tot la fel. Acum eu ce ar trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma, nu mai vreau sa stau iar 2 ore sa descarc jocul sad

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deci nu prea am înţeles, în primul rând trebuie să ai cerinţe pentru gta san andreas şi trebuia să îi dai unistall din control panel nu să ştergi tu manual că tot rămâne, încearcă să ştergi din control panel jocul dacă nu merge iaţi ccleaner (tot piratat versiunea full) si o sa cauti acolo jocul si il stergi fie ca vrea sau nu pc-ul dupa incerci iar sa instalezi jocul.

| pWd explică (pentru Evolution):

Pai, am un calculator destul de bun, in fine mie mi se pare OK. I-am dat uninstal din control panel, nu mergea. Si apropo, am mentionat ca vreau o varianta in care sa nu downloadez iar jocul. Are 4GB, la mine dureaza 2 ore pana se downloadeaza.

| Evolution a răspuns (pentru pWd):

Şi vrei să îţi trimitem un cd prin poştă? nu avem ce să facem happy

| andreimare33 a răspuns:

Pai cand eram cu vreo 1-2 ani mai mic voiam sa il descarc si nu prea stiam asa ca i-am cerut unui prieten, poti sa faci si tu asta dar iti trebuie un stick sau dvd de minim 4.50 GB. Odata mi l-am descarcat am urmarit un video pe youtube este foarte usor trebuie sa urmezi pasii si trebuie sa iti descarci un program power iso si dupa instalare poti sa il dezinstalzi. Uite linkul :http://www.youtube.com/watch?v=krUwy4KBLGg