| Ker0s3x a întrebat:

de ce nu aud nimic la skype?
Adica,ceilalti ma aud pe mine, dar eu nu ii aud..nu aud nimic pe skype,nici cand ma suna cineva,nici cand sun eu pe cineva( din cate stiu ar trebui sa se auda )
Ce ar trebui sa fac? (Doar la skype e asa, in rest merge sunetul)
P.S nu merge nici in casti nici la boxe

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Bună!
Ai verificat la Unelte> Opțiuni> Setări audio sau dacă-l ai în engleză Tools> Options> Audio Settings?
Fă-ți update la drivere (poți cu Slim drivers sau Driverpack, foarte bune și folositoare).
Dezinstalează Skype-ul dacă tot nu merge (cu Revo Uninstaller) și instalează-l din nou de aici www.ninite.com/skype/

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi de la driver daca nici alte programe nu-ti merg sau de la proasta configurare a iesirilor audio.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Mergi in setarile Skype, si verifica daca este selectat corect dispozitivul de output la sunet.